دریل خانگی بوش

دریل بوش خانگی

کمپانی بوش برای رضایت مشتریان خود که به صورت غیر حرفه ای یا جهت استفاده خانگی نیاز به ابزار داشتند، به ابتکار جالبی دست زد. برای آنکه هزینه زیادی به مصرف کننده تحمیل نشود ابزارهای بوش سبز رنگ به صورت جهانی به بازار عرضه شد و از آنجا که بوش آلمان با سابقه ای درخشان جای خود را در بازارهای جهانی باز کرده بود، نیاز بود تا کیفیت این گروه از ابزارهای برقی بوش تا حد امکان حفظ شود .

 

مشاهده لیست قیمت انواع دریل بوش

 

دریل خانگی بوش

با اینکه ابزارهای سبز رنگ بوش برای مصارف غیر حرفه ای و مصارف خانگی طراحی شده بود اما از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار بود و همه امکانات یک دریل خانگی مناسب مثل سیستم چپگرد راستگرد، سیستم کنترل سرعت، سیستم تنظیم سرعت به همراه قفل سوییچ و سیستم چکشی و ساده را دارا بود.

 اما کمپانی بوش برای دریل خانگی یک امکان جالب دیگر نیز طراحی نموده بود و آن قفل گیربکس بود. اغلب دریل های خانگی بوش دارای سه نظام اتوماتیک بودند و برای آنکه کاربر بتواند به راحتی سه نظام را باز و بسته نماید با استفاده از قفل گیربکس، شفت سه نظام ثابت می شد و به راحتی سه نظام باز یا بسته می شد.

اما در حال حاضر دستگاههای خانگی سبز رنگ بوش در بازار ایران کمتر به چشم میخورد و میتوان از شماره‌های فنی ذیل به عنوان دریل خانگی هم استفاده نمود :

دریل بوش مدل GBM 6 RE

دریل چکشی بوش مدل GSB 1300

خدمات پس از فروش بوش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *