پوکا | Pukka

شرکت ابزار برقی پوکا |PUKKAدر سال 1379 کار خود را با واردات قطعات یدکی ابزارهای برقی از کشور چین شروع کرد. دیری نپایید که این شرکت با اولین ابزار برقی برند پوکا، یعنی فرز سنگبری پوکا مدل 1802رسما واردات محصولات ابزار برقی پوکا را شروع نمود.

در این راستا شرکت پوکا گلچینی از با کیفیت ترین ابزارهای برقی پوکا را فراهم نمود. از جمله می‌توان به واردات انواع دریل پوکا ( شامل دریل بتن کن پوکا، دریل شارژی پوکا، دریل گیربکسی پوکا و دریل چکشی پوکا ) ، انواع فرز پوکا (شامل مینی فرز پوکا ، فرز آهنگری پوکا ، فرز سنگبری پوکا ) و انواع اره پوکا ( شامل اره افقی بر پوکا ، اره عمود بر پوکا ،اره دیسکی پوکا ،اره زنجیری پوکا ،اره چکشی پوکا، اره گرد بر پوکا  و اره پروفیل بر پوکا ) اشاره نمود . به این ترتیب نمایندگی ابزار برقی پوکا در کل کشور ایجاد و منتشر گردید.

ورود این حجم از ابزار برقی پوکا ، نیاز به تهیه مستمر قطعات پوکا و خدمات پس از فروش و نمایندگی قطعات پوکا را ایجاد نمود. لذا مدیریت خدمات پس از فروش پوکا جهت ارائه‌ی خدمات وسیع و گسترده‌ی این ابزار برقی در سطح کشور تاسیس گردید و نمایندگی های خدمات پس از فروش پوکا در اقصی نقاط کشور این برند را حمایت و همراهی نمودند.

لازم به ذکر است که گارانتی ابزار برقی پوکا تا 12 ماه است.

تلاش شرکت ابزار برقی پوکا بر این است که مطابق با نیاز صنعتگران کشور ، ابزار برقی پوکا را رشد و گسترش داده و در اختیار همگان قرار داده و در جهت پیشرفت و آبادی و سرفرازی ایران همگام با تمامی صنعتگران تلاش نماید.

لیست قیمت ابزار پوکا

  • دریل پوکا

  • فرز پوکا

  • اره پوکا

  • سایر ابزار پوکا

خدمات پس از فروش پوکا

برای مشاهده خدمات پس از فروش پوکا به لینک زیر مراجعه کنید :

خدمات پس از فروش پوکا